Květen 2016

Sorry

25. května 2016 v 22:05
Dobrý večer lidstvo

omlouvám se že poslední dva dny nic nebylo ale i já musím něco dělat. Hmmmm stejně se nestalo nic zásadního. Dnes tedy taky ne ale čert to vem. Dnes už jsem byl ve škole ale to je jedno protože se stejně nudím. No a po škole jsme vyrazili na výstavu virtuální reality. Bylo to malé ale dobré. Potom už bylo odpoledne a já se vykašlal úpně na vše a došel jsem až sem. Jinak mám nového kamaráda. Je to ručník. Proč ručník? Protože je super. Navíc je dnes 25.5. Takže jsem to měl celý den. Je to super. Vše zajímavé jsem vyčerpal i když nic zajímavého není.

Dobrou noc

Konečně pěkné počasí!!!!!!

22. května 2016 v 22:27
Zdravím všechny formy života

jak je to asi zvykem tak jsem vztal a najedl se. Miluju omeletu. No a pak jsem se válel, čas od času jsem něco udělal a ze se válel. A potom jsme vyrazili do antroposu neboť tam byl vztup zdarma. Tak proč ne. Výstava Amerika byla super. Poté jsem si dal zmrzlinu a odešel domů kde jsem prokrastinoval. Jak příjemné. Večer milion prášků abych žil a večer. To je vše. Dobrou noooc

Můzejní noc

21. května 2016 v 22:07
Dobrý večer

tento den plný zážitků jsem si užil. Vše začalo na hradu špilberk kde byl výborný program který dobře zabavil mladé i staré. Potdo jsme se přesunuli do technického musea kde měl vystupovat revival pink floydů. Bohužel jsme přišli pozdě. Tak jsem to alespoň zajedl chlebem ve vajíčku a zakončil to výborným koncertem sboru. Teď jdu spát. Dobrou noc

Já už nevím

20. května 2016 v 21:06
Zdravím

tenhle den byl zajímavý. Ráno jsem vstal jako do školy protože jsem se šel fotit se třídou. No stihl jsem to jen taktak. Potom zase domů a klid pohoda hudba atd. Pustil jsem si deadpoola s českým dabingem (pro vaše vlastní dobro to nedělejte). Odpoledne jsem se válel a nic nedělal. Jenom jsem si položil otázku jak se zavděčit někomu nevděčnému. Nu snad na to jednou najdu odpověď. Vše dobré z tohoto dne končí. Já se loučím.

Hudbaaaaaa

19. května 2016 v 22:20
Zdravíčko lidičkové

dnes jako každý den jsem se flákal. Normal klid den bez problémů. Začal jsem konečně s hudbou. Ale hrubý obrys to zatím je. Takže Bžum. Omlouvám se kapičku mi přeskočilo. No a tak. Hudbu poslouchám furt stejnou Protože toho mám hodně. No A odopoledne jsem začal kreslit dalšího Eddieho. Tentokrát na motorce. No a pak jsem se pohádal s mamkou protože neví co je to ON-LINE hra která se hraje realtime A neexistuje pauza. No a teď spánek. Takže chill.

Pěkný den a dobrou noc. Protože noc je temná a plná hrůz.

The Trooper

18. května 2016 v 22:11
Zdravím

dnes jsem měl produktivní den co se týče umění. Ráno jsem ukradl něco v kuchyni a šel jsem poslouchat Franka Zappu. Perfektní hudba. A potom jsem narazil na něco co jsem nikdy neměl objevit. Iron Maiden. Okamžitě jsem si poslechnul Number of the beast. Opravdu jsem se zbláznil. Jsem teď hrozně spokojený. Zatím mám všechno dobré. Přátele, hudbu, a seriály. A taky mám pořádné téma o kterém se můžu bavit s tátou. No prostě super. Čekám co se pokazí. No posuneme se dále. Před polednem jsem začal kreslit Eddieho jako britského vojáka z obalu desky the Trooper. Foto najdete v galerii. Odpoledne klid. To je vše zajímavé. Popravddo se něčeho bojím a zároveň mě to těsí. Bojím se že se měním.

Zatím se mějte.

Prej jsem flákač

17. května 2016 v 22:01
Zdravím

dnešní den byl speciální. Byl speciální tím že jsem si vypsal hudební skupiny které si chci naposlouchat. Je toho hrozně moc. Pokud by někdo chtěl vědět tak třeba iron maden, Bon Jovi, Aerosmith, Rolling stones atd.. Je toho opravdu hodně. Vím že v dnešní době bych měl poslouchat moderní hudbu ale mě je z ní na zvracení. Samozřejmě že ne z celé hudby ale většina se mi opravdu nelíbí. Odpoledne jsem si poslechl výklad o tom jaký jsem flákač a že nic doma nedělám. Ale hlavně že je to moje první volno za poslední dva týdny. No super. To je vše zajímavé. To znamená Na shledanou

Vzpomínání na lepší časy

16. května 2016 v 22:23
Zdravím

dnes jsem se od rána učil. Taky jsem zkusil něco nazpívat ale v konečné fázi to znělo jako pomalé umírání strarého lachtana bez střev. Omlouvám se za ty nechutnosti. Nemám dobrou náladu. Pokud je tu někdo starostlivý a ptá se proč tak pro něj mám odpověď. Jelikož jsou moji rodiče rozvedení tak je toho teď moc. No a já jsem hrozná měkota. Takže jsem ze všeho smutný. A dnes jsem si prohlížel fotky z dětství. No a problém byl že jsem začal vzpomínat. A kvůli tomu jsem se rozsmutněl. Možná se ptáte proč jsem se na ně teda Koukal. Protože mi chybí starý časy kdy všichni byli šťastní. To bude vše. Díky že si to čtete.

Ahoj

Kouzla se zvukem

15. května 2016 v 21:48
Ahoj lidi

dnešní den byl neděle. Doslova neděle čehož jsem využil a naučil se pracovat se zvukem, čistit ho atd. Taky jsem pomohl bráchovi natočit video. No jsem takový technik domácnosti. Ale furt se potýkám s jedním problémem. Stále se mi líbí jedna holka a já nevím jak jí to dát najevo nějak rozumně. No nejsem sebevědomý takže si tak maximálně nadělám do kalhot. To bude vše. Nechci si tu vylévat srdíčko.

Zatím

Šoupání

14. května 2016 v 21:05
Ahoj lidi

dnešek jsem zahájil animákem kung-fu panda a výbornou snídaní. Poté jsem si musel uklidit pokoj. A ku příležitosti úklidu jsme spolu s mamkou přešoupali nábytek a proto jsem musel znovu uklízet. A to byla moje náplň dne. Ještě jsem oběvil výbornýho chlápka. Jmenuje se Anthony Vincent a je to výborný hudebník. Doporučuju se na něj podívat. Díky němu jsem se dostal k hudbě ze sedmdesátých, osmdesátých a devadesátých let minulého století. Takže mám teď dost dlouhý hudební program. To bude vše. Mějte se pěkně.

Tavil jsem plasty

13. května 2016 v 21:20
Zdravím

tento den jsem začal perfektním filmem z roku 2010 (Kick-Ass). A potom jsem se rozhodl že provoním obývací pokoj sladkou vůní taveného plastu. Matka byla velice šťastná. Dále jak už jsem zmiňoval tak beru antibiotika. Super je že chutnají jako mentolka. Takže mám důvod vztávat v jednu ráno abych si pochutnao na mentolce. Odpoledne jsem projížděl internet a sledoval co všechno dokáží lidé do inzerátu napsat jen aby prodali svůj produkt. Někdy se na to podívejte. Je to vtipné.

To bude pro dnešek vše. Mějte se

Nemocnice

12. května 2016 v 19:42
Nazdar lidi

dnes to bylo zajímavé. Ráno jsem musel vztát a místo válení jsem musel jít do nemocnice. Tam měly 45 minutové zpoždění.
Takže super. Potom jsme museli kupovat léky za hrozný peníze. A to nebylo všechno. Potom jsem zjistil že mám v krku streptokoka. Takže doma zůstanu minimálně ještě deset dní a s antibiotiky. Fakt super. Takže se budu furt flákat. A taky jsem si opravil PC. To bude asi vše zajímavé.

Mějte se všichni pěkně

BTW: Nemá někdo zájem o venčení psů v lokaci Brno-střed?Usmívající se

Co bych chtěl

11. května 2016 v 18:51
Tento článek se bude upravovatMrkající


1. Podívat se do zahraničí

2. Navázat kontakt s holkou

3. Mít psa

Normální den

11. května 2016 v 18:47
Zdravím

dnes jsem měl klidný den. Ráno jsem vztal, udělal si jídlo a koukl na film s Jackem Blackem (Husí kůže). Klasický film který není ani špatný ale ani dobrý. Potom jsem uklidil svůj systematický nepořádek a vymyslel pro mě něco nemožného. Složit holce píseň. Nevím co dělám. Buď se dostavili vedlejší účinky prášků co beru nebo se chci dobrovolně ztrapnit. Odpoledne jsem si zníčil oči na dením slunci. Nikdy se nedívejte do slunceSmějící se. A to je asi vše zajímavé.


Mějte se dobře.

Nemoc

10. května 2016 v 12:29
Toto je můj první zápis (Logicky). Pořáně jsem nejedl a mám blbou náladu. Jelikož jsem nemocný tak se můžu pohybovat jen po pár pokojích. To znamená že se válím v posteli a píšu tenhle blog protože očividně nemám na práci nic lepšího. Samozřejmě jak si začnu rodičům stěžovat že se nudím tak se najednou oběví tisíc poviností co bych mohl udělat. Proto radši držím hubu a dělám že dělám na něčem důležitým. Prozatím to bude všeMrkající